Nabídka ubytování

Nabízíme rekreační ubytování v poloroubené chalupě na Vysočině v obci Kadov (okres Žďár nad Sázavou). Ubytování pracovníků neprovádíme.

Kapacita je 2 až 6 osob. Po dohodě je možno ubytovat i více osob max. 10. Je to již však na úkor komfortu ubytování a je vždy nutná předchozí dohoda o majitelem.  

Chalupa je vždy pronajímána pouze skupině osob, která si termín rezervovala jako první. Další skupina osob v tomto termínu již ubytována není.

Bližší popis chalupy najdete v sekci Popis objektu.

Nabídku volných termínů naleznete v sekci Kalendář

Na veškeré poptávky obdržené e-mailem se snažíme odpovědět do 24 hod.  

Rezervace jsou prováděny zejména e-mailem, popř. telefonicky - viz sekce Kontakt.  Veškeré pobyty objednané e-mailem jsou vždy oboustranně e-mailem potvrzovány. 

Po provedení rezervace obdrží host e-mail s podklady pro zaplacení zálohy, která je ve výši cca 50 % z ceny ubytování. Splatnost zálohy je většinou do 14 dnů od provedení rezervace.  Doplatek ubytování je vždy hotově při příjezdu na ubytování. U víkendových pobytů může být od zálohy upuštěno.

Kauci nevybíráme.

U letních prázdninových týdenních pobytů je většinou nástup v sobotu po 14 hod., odjezd následující sobotu do 10 hod. Příjezd i odjezd je možno individuálně dle potřeb hostů upravit.

U ostatních pobytů je příjezd i odjezd dle vzájemné dohody hosta a ubytovatele.

Vždy je však třeba ubytovatele 2 dny před příjezdem telefonicky kontaktovat z důvodu domluvy na přesný čas příjezdu.

Předání objektu se vždy provádí osobně.