Popis objektu


Chalupa je polodřevěná a pochází z poloviny 18. století.

V chalupě je chodba s posezením, dva pokoje, koupelna, WC a stodola. Součástí chalupy je také zahrada.


Chodba s posezením

Po vstupu hlavními dveřmi se ocitnete na chodbě, která prochází středem chalupy. Na pravé straně od chodby jsou 2 pokoje. Na levé straně je společenský prostor, kde je umístěn stůl s rohovou lavicí. Dále se na levé straně chodby nachází vstup do koupeny a na WC. V zadní části chodby jsou dveře, kterými se vstupuje do stodoly.


První pokoj

První pokoj je se dvěma lůžky, kuchyňským koutem a krbovými kamny. Součástí kuchyňského koutu je kredenc s veškerým potřebným nádobím (talíře, hrnky, skleničky, příbory, hrnce atd.), rychlovarná konvice, plotýnkový elektrický sporák s troubou a umývací stůl. Lednice a mikrovlnná trouba jsou umístěny na chodbě. V tomto pokoji je umístěn WIFI router pro připojení k internetu, který je poskytován bezplatně. WIFI router pokrývá celou chalupu vč. zahrady. 


Druhý pokoj

Druhý pokoj je průchozí z prvního pokoje. V druhém pokoji jsou 4 lůžka, televize se satelitem a skříň. Vytápění druhého pokoje je z prvního pokoje pomocí krbových kamen a teplovzdušného kouřovodu.


Koupelna

V koupelně je vana, umyvadlo a plynový kotel pro vytápění celé chalupy a ohřev teplé vody. Vytápění koupelny je pomocí radiátoru ústředního topení. Je možné také využít elektrický přímotop.


WC

WC je samostatná místnost, do které se vchází z chodby. WC je klasické, splachovací. 


Vytápění chalupy

Hlavní vytápění:

V celé chalupě je vybudováno ústřední topení - teplovodní radiátory s plynovým kotlem.

Doplňkové vytápění:

V prvním pokoji jsou krbová kamna, která jsou schopna pomocí teplovzdušného výměníku ohřát i druhý pokoj.

Koupelna je ještě navíc vybavena elektrickým přímotopem. 

Na chodbě je přenosný elektrický přímotop.


Vytápění chalupy plynovým kotlem je nastaveno individuálně dle domluvy při příjezdu. Pokud bude také topeno v krbových kamnech, bude cena za spotřebovaný plyn nižší.


Stodola

Ve stodole je uskladněno dřevo na topení v krbových kamnech a další potřebné věci pro provoz chalupy. Ve stodole je možno uskladnit kola nebo lyže.


Zahrada

Do zahrady se vchází přes stodolu. Na zahradě je stůl, dvě lavičky a ohniště. Zahrada je oplocená a z vnitřní strany osazená živým plotem z jehličnatých a listnatých stromků.


Parkování

Parkování osobních aut je možné na vlastním pozemku pod chalupou. Je možno zaparkovat až 3 auta.